Dzisiaj w kalendarzu Dzień Szefa, ale w naszej firmie świętujemy wszyscy! Nie każdego udało się nam złapać do zdjęcia (wiadomo, praca 😉), ale poznajcie chociaż część naszej ekipy 👇.

👥 P. Asia i p. Marcin to założyciele i prowadzący Odnova – Rehabilitacja i Szkolenia, ale nie tylko! Pani Asia na co dzień przygotowuje dla Was projekty, zdobywa dofinansowania i pilnuje, by w kalendarzu nigdy nie zabrakło wartościowych szkoleń. Dr Marcin z kolei – specjalista fizjoterapii – przyjmuje pacjentów, wymagających rehabilitacji lub potrzebujących konsultacji.

👥Ola i Karolina czuwają nad szkoleniami, odbierają Wasze telefony i e-maile, a Krysia dba o to, by wszystkie kursy były zorganizowane na najwyższym poziomie.

👤 Joanna to pomocna dłoń dla wielu rodziców. Zajmuje się rehabilitacją dzieci i jak sama często mówi – jest to dla niej i przyjemność, i wyzwanie.

👤 Z kolei Martyna obsługuje nasze profile social media i pilnuje, by każde szkolenie, zanim się odbędzie naprawdę, miało wcześniej swoje przysłowiowe 5 minut w świecie wirtualnym.

Nie byłoby nas wszystkich w tym miejscu, gdyby nie Wy! ❤️ Jesteście dla nas największą motywacją do działania. Dziękujemy!

Ostatnie aktualności