Skip to content

Instruktorzy

Joanna Tokarska

mgr Joanna Tokarska

PT

Większość swojej wiedzy zdobyłam studiując Fizjoterapię na Warszawskiej AWF, a później kończąc kursy przeznaczone dla fizjoterapeutów m.in. PNF, Medycyny Ortopedycznej OMI Global, McKenzie MTD.

Wiele lat spędziłam jako fizjoterapeutka na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w podwarszawskim Konstancinie, gdzie  przebywają pacjenci z różnego rodzaju schorzeniami układu nerwowego.

Z zamiłowania jestem entuzjastką mediów społecznościowych. Prowadzę na Facebooku stronę Fizjopozytywni zrzeszającą miłośników fizjoterapii. Tam dzielę się nowinkami z zakresu fizjoterapii, jak i umieszczam własne artykuły i filmy. Znajdziesz mnie również na stronie joannatokarska.pl oraz na platformie YouTube.

Moim wielkim marzeniem jest, aby fraza „polski fizjoterapeuta” w środowisku międzynarodowym stanowiła synonim słów „najlepszy fizjoterapeuta”.Wierzę, że poprzez dobór odpowiednich metod nauczania da się to osiągnąć. Moją główną ideą jest nauczanie w pomysłowy i jednocześnie przystępny sposób. Od 2018 roku prowadzę swoje autorskie szkolenia z zakresu rehabilitacji neurologicznej. Serdecznie Cię zapraszam na jedno z nich!

CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktor prowadzi kursy:

Kursy on-line:

Spastyczność w pigułce

Spastyczność w pigułce

Webinar przyniesie korzyść każdej osobie, która ma do czynienia z pacjentami doświadczającymi problemu spastyczności.

1,5 h
99 zł

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów
Strefa kursanta