Skip to content
Kurs online

Ból barku. Połączenie tułowia z kończyna górną.

Dla fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, studentów powyższych kierunków, masażystów

Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Obręcz barkowa to połączenie tułowia z kończyną górną.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

TERMINY

Zanim dokładnie zbadamy bark trzeba przyjrzeć się kręgosłupowi szyjnemu, piersiowemu oraz kończynie górnej. Ważne jest także zwrócenie uwagi na rzutowanie dolegliwości z trzewi klatki piersiowej oraz brzucha. 

Obręcz barkowa to głowa kości ramiennej, wyrostek barkowy, łopatka, wyrostek kruczy, połączenie z mostkiem, żebrami, odcinkiem szyjnym piersiowym. Kilka stawów, więzadeł i mnóstwo mięśni. Wiązki naczyniowo-nerwowe odpowiadające za funkcjonowanie kończyny górnej i klatki piersiowej. Wszystkie struktury należy zbadać, wszystkie palpować a leczyć to co powoduje dolegliwości.

Zapraszamy na webinar dr Mariana Majchrzyckiego D.O. #drmarianonline, osteopaty, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, leczy przy użyciu technik manualnych. Ukończył wiele szkoleń masters na całym świecie. Od wielu lat jest wykładowcą, prowadzi kursy terapii manualnej w Polsce i za granicą.

Idea: Short Master Course on-line to krótkie, praktyczne i intensywne, spotkania, które pobudzą Was do myślenia. To proste i skuteczne podejście do rozwiązania problemów – dolegliwości pacjenta.

Celem warsztatów jest: pomoc i wsparcie terapeutów, żeby jeszcze lepiej leczyli pacjentów, przez to pomagali większej liczbie ludzi poprzez leczenie ich dolegliwościach bólowych i poprawę ich codziennego funkcjonowania.

Short Master Course są przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają swoją karierę w terapii manualnej i doświadczonych praktyków, którzy chcą poznać proste podejście do leczenia pacjentów swoimi rękami i ćwiczeniami.

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował wybrane techniki terapii manualnej lub omawiał nagrania. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

  • certyfikat ukończenia kursu
  • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
  • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

 

Zapisz się na kurs
Dane do faktury (PRACODAWCY):


Zapisz się na kurs
Dane do faktury (PRACODAWCY):


Zapisz się na kurs
Dane do faktury (PRACODAWCY):


Zapisz się na kurs

Dane do faktury (PRACODAWCY):


Wyślij zgłoszenie

Dane do faktury (PRACODAWCY):


Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie z krajowego funduszu szkoleniowego