Skip to content
Kurs online

Ból promieniujący do kończyny górnej

Kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów, studentów fizjoterapii, studentów osteopatii, terapeutów manualnych, masażystów

Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Niewiele teorii, trochę diagnostyki, więcej anatomii palpacyjnej i przede wszystkim techniki manualne leczące przyczyny dolegliwości.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

TERMINY

Bóle w których występuje promieniowanie do kończyny górnej często towarzyszą bólowi odcinka szyjnego kręgosłupa, karku choć nie muszą. Przyczynę bólu można znaleźć w strukturach okołokręgosłupowych lub na obwodzie, a może tu i tu? Dysk, stawy międzykręgowe, czy stawy obwodowe, nerw promieniowy, łokciowy, pośrodkowy czy może nerw mięśniowow-skórny? Jak to zbadać, gdzie zacząć: szyja, bark, łokieć a może nadgarstek? Jak wyleczyć pacjenta?? Szukać powierzchownie, podskórnie czy palpować głęboko? Tego dowiesz się na praktycznym warsztacie terapii manualnej.

Idea: Short Master Course on-line to krótkie, praktyczne i intensywne, spotkania, które pobudzą Was do myślenia. To proste i skuteczne podejście do rozwiązania problemów – dolegliwości pacjenta.

Celem warsztatów jest: pomoc i wsparcie terapeutów, żeby jeszcze lepiej leczyli pacjentów, przez to pomagali większej liczbie ludzi poprzez leczenie ich dolegliwościach bólowych i poprawę ich codziennego funkcjonowania.

Short Master Course są przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają swoją karierę w terapii manualnej i doświadczonych praktyków, którzy chcą poznać proste podejście do leczenia pacjentów swoimi rękami i ćwiczeniami.

CZYTAJ WIĘCEJ

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES E-MAILOWY:

  • certyfikat ukończenia kursu
  • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
  • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE: Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Wyślij zgłoszenie

Dane do faktury (PRACODAWCY):


Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów