Skip to content
Kurs online

Drenaż autogeniczny – od teorii do praktyki

Dla fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, lekarzy, studentów medycyny, masażystów

Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Drenaż autogeniczny jest bardzo popularną metodą stymulacji oddechowej oraz drenażu dolnych dróg oddechowych w wielu krajach Europy i świata.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

TERMINY

Metoda polegająca na zindywidualizowanym sposobie oddychania, którego celem jest rozluźnienie i przesunięcie wydzieliny z małych oskrzeli do oskrzeli centralnych przez wydychane powietrze. Pacjenci stosujący terapię poprzez drenaż autogeniczny w efektywny i nieinwazyjny sposób oczyszczają dolne drogi oddechowe.

Zapraszamy na webinar mgr Mikołaja Kowalskiego, specjalisty fizjoterapii, terapeuty zajmującego się od wielu lat fizjoterapią oddechową u pacjentów z przewlekłymi problemami ze stronu układu oddechowego takimi jak Mukowiscydoza, POChP, pierwotna dyskineza rzęsek (PCD), rozstrzenia oskrzeli i wiele innych.

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował wybrane techniki terapii manualnej lub omawiał nagrania. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

  • certyfikat ukończenia kursu
  • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
  • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

 

Wyślij zgłoszenie

Dane do faktury (PRACODAWCY):


Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów