Skip to content
Kurs online

Drenaż autogeniczny – od teorii do praktyki

Dla fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, lekarzy, studentów medycyny, masażystów

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Drenaż autogeniczny jest bardzo popularną metodą stymulacji oddechowej oraz drenażu dolnych dróg oddechowych w wielu krajach Europy i świata.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

Metoda polegająca na zindywidualizowanym sposobie oddychania, którego celem jest rozluźnienie i przesunięcie wydzieliny z małych oskrzeli do oskrzeli centralnych przez wydychane powietrze. Pacjenci stosujący terapię poprzez drenaż autogeniczny w efektywny i nieinwazyjny sposób oczyszczają dolne drogi oddechowe.

Zapraszamy na webinar mgr Mikołaja Kowalskiego, specjalisty fizjoterapii, terapeuty zajmującego się od wielu lat fizjoterapią oddechową u pacjentów z przewlekłymi problemami ze stronu układu oddechowego takimi jak Mukowiscydoza, POChP, pierwotna dyskineza rzęsek (PCD), rozstrzenia oskrzeli i wiele innych.

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował wybrane techniki terapii manualnej lub omawiał nagrania. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

 • certyfikat ukończenia kursu
 • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
 • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

 

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta