Skip to content
Kurs online

Jak zwiększyć skuteczność terapii w gabinecie? Kluczowe punkty terapii.

Kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, studentów powyższych kierunków, masażystów.

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Zdradzimy tajemnicę, w jaki sposób kilka kluczowych elementów w diametralny sposób może wpłynąć na postępy leczenia.

Czas trwania: 1,5 h + pytania do instruktora

W większości przypadków – ból w bezruchu, ból nocny, poranne bóle, ból – który zmniejsza się pod wpływem ruchu ma podłoże płynowe/toksyczne. Niejednokrotnie ból ten powiązany jest z zaburzeniem snu, częstymi stanami zapalnymi, skłonnościami do obrzęków oraz problemami trzewnymi. Przy wdrożeniu odpowiednich technik terapeutycznych, diety „wykluczającej” oraz suplementacji witaminy D3 jesteśmy w stanie poradzić sobie z tymi problemami w krótkim czasie.

Poznaj szereg technik terapeutycznych i dowiedz się jak przeprowadzić efektywny wywiad z pacjentem, tak by precyzyjnie dobrać metodę leczenia m.in.: klawiterapii, gua sha, bańki ogniowe, detoks wątroby, odżywianie czy suplementacja.

Czego możemy spodziewać się po kursie:

Szkolenie wprowadzi Cię nie tylko w szereg technik terapeutycznych, ale również poznasz jak przeprowadzić efektywny wywiad z pacjentem, tak aby precyzyjnie dobrać metodę leczenia m.in. : klawiterapię, gua sha, bańki ogniowe, detoks wątroby, odżywianie czy suplementację.

CZYTAJ WIĘCEJ

KURSANT OTRZYMUJE:

 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat ukończenia kursu
 • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta