Skip to content
Kurs online

Najskuteczniejsze testy kliniczne w praktyce fizjoterapeuty

Dla fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, studentów powyższych kierunków

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Kurs ma na celu przedstawienie w formie praktycznej najskuteczniejszych i najdokładniejszych testów ortopedycznych dla każdej części ciała.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

Testy kliniczne obok wywiadu, palpacji czy testów neurologicznych są nieodzownym elementem badania pacjenta. Testów jest kilkaset i wiele z nich przedstawia niska wartość kliniczną. 

Podczas testów prowadzący przedstawi najskuteczniejsze z nich oraz omówi, na podstawie badań, jak łączyć testy w grupy, aby podnieść ich wiarygodność.

Całość zostanie poprzedzona omówieniem najważniejszych wskaźników (czułość, specyficzność, PPV, NPV, LR), które decydują w wartości danego testu. Kursanci dowiedzą się jak w prosty sposób interpretować skuteczność testów, których wyniki przedstawione są w licznych badaniach. 

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował wybrane techniki terapii manualnej lub omawiał nagrania. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

 • certyfikat ukończenia kursu
 • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
 • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

 

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta