Skip to content
Kurs online

Ostry ból kręgosłupa szyjnego- jak poradzić sobie w sytuacji trudnej?

Dla fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, lekarzy, studentów medycyny, masażystów

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

W codziennej praktyce terapeutycznej istotne jest znalezienie przyczyny dolegliwości oraz zróżnicowanie pomiędzy patologią a dysfunkcją narządu ruchu.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

Podczas webinaru przedstawione będzie podejście terapeutyczne w przypadku pacjenta który zgłosi się z ostrym bólem kręgosłupa szyjnego. Omówione zostaną aspekty kliniczne wykluczające pacjenta z terapii oraz sposób badania i terapii pacjenta z ostrym bólem kręgosłupa szyjnego z objawami neurologicznymi i bez objawów neurologicznych.

Zdobyte informacje pozwolą Ci na bezpieczną i skuteczną pracę, która jest szczególnie trudna z Pacjentem w stanie ostrym. Dzięki temu zdobywa się zaufanie Pacjenta oraz specjalistów ze środowiska medycznego.

Na szkoleniu on-line przedstawione zostaną zarówno techniki stawowe i tkankowe dotyczące kręgosłupa szyjnego w stanie ostrym oraz podejście trzewne stanowiące ważny element leczenia osteopatycznego.

Zapraszamy na webinar Włodzimierza Ciepały D.O. – dyplomowanego osteopaty, fizjoterapeuty z ponad 26 letnim doświadczaniem.

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował wybrane techniki terapii manualnej lub omawiał nagrania. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

 • certyfikat ukończenia kursu
 • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
 • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

 

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta