Skip to content
Kurs online

Ostry ból lędźwiowy – jak pracować i nie spanikować

Dla fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, studentów powyższych kierunków, masażystów.

Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

W codziennej praktyce terapeutycznej istotne jest znalezienie przyczyny dolegliwości oraz zróżnicowanie pomiędzy patologią a dysfunkcją narządu ruchu.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

TERMINY

Podczas kursu on-line przedstawione będzie podejście terapeutyczne w przypadku pacjenta który zgłosi się z ostrym bólem lędźwiowym. Omówione zostaną aspekty kliniczne wykluczające pacjenta z terapii oraz  sposób badania i terapii pacjenta z ostrym bólem lędźwiowym z objawami neurologicznymi i bez objawów neurologicznych. 

Zdobyte informacje pozwolą Ci  na bezpieczną i skuteczną  pracę, która jest szczególnie trudna z pacjentem w stanie ostrym.

Zapraszamy na webinar z mgr Marcinem Hoffmannem D.O. – dyplomowanym osteopatą, fizjoterapeutą z 16 letnim doświadczeniem klinicznym, współzałożycielem i instruktorem Akademii Terapii Manualnej, który specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu oraz osteopatii w pediatrii i stomatologii.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

  • certyfikat ukończenia kursu
  • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
  • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:
Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Wyślij zgłoszenie

Dane do faktury (PRACODAWCY):


Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów