Skip to content
Kurs online

Szerokie zastosowanie kinesiotapingu w ciąży i połogu na przykładzie blizny po cesarskim cięciu

Kurs dla fizjoterapeutów, masażystów, terapeutów manualnych, pielęgniarek, położnych studentów ww. kierunków

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Kinesiotaping u kobiet w ciąży ma szerokie zastosowanie w terapii i jest coraz bardziej rozpoznawalną i lubianą formą autoterapii wśród pań w ciąży, ze względu na efekt odciążający, stabilizujący i przede wszystkim przeciwbólowy

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

Przyczyny dolegliwości bólowych w ciąży są bardzo złożone. Wpływ na to ma zarówno układ trzewny, nerwowy, powięziowy jak i hormonalny. Dobry terapeuta, oprócz likwidacji dysfunkcji podczas sesji terapeutycznej, może znacznie poprawić komfort życia kobiety ciężarnej dbając o podtrzymanie efektu po opuszczeniu gabinetu przy pomocy kinesiotapingu.

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował i omawiał wybrane techniki terapii manualnej, nagrania, zdjęcia. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

 • certyfikat ukończenia kursu
 • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
 • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta