Skip to content
Kurs online

Układ Oddechowy - leczenie na poziomie komórkowym

Zapraszamy fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, lekarzy, studentów medycyny i masażystów

Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Short Master Course on-line to krótkie, praktyczne i intensywne, spotkania, które pobudzą Was do myślenia. To proste i skuteczne podejście do rozwiązania problemów – dolegliwości pacjenta.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

TERMINY

Układ oddechowy, którego centrum jest klatka piersiowa łączy się poprzez system naczyniowy z każdą komórką naszego ciała. Dysfunkcje powodujące zaburzenie w jego funkcjonowaniu wpływają, poprzez układ krążenia, na homeostazę komórkową. Odbywa się to poprzez nieprawidłowe funkcjonowanie: wymiany tlenowej, dostarczania składników odżywczych czy usuwania komórkowych odpadów metabolicznych.

Techniki manualne oraz ćwiczenia ukierunkowane na układ oddechowy wspomagają leczenie infekcji, stanów zapalnych, szczególnie dróg oddechowych (gardła, oskrzeli, płuc) oraz powikłań powstałych po ciężkich chorobach układu oddechowego i krążenia. Wskazane są także w zastojach żylnych, limfatycznych, retencji płynów, pourazowych i pooperacyjnych obrzękach i innych.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:
– certyfikat ukończenia kursu
– dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
– fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:
Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Wyślij zgłoszenie

Dane do faktury (PRACODAWCY):


Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów