Skip to content
Kurs online

Układ Oddechowy - leczenie na poziomie komórkowym

Zapraszamy fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, lekarzy, studentów medycyny i masażystów

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Short Master Course on-line to krótkie, praktyczne i intensywne, spotkania, które pobudzą Was do myślenia. To proste i skuteczne podejście do rozwiązania problemów – dolegliwości pacjenta.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

Układ oddechowy, którego centrum jest klatka piersiowa łączy się poprzez system naczyniowy z każdą komórką naszego ciała. Dysfunkcje powodujące zaburzenie w jego funkcjonowaniu wpływają, poprzez układ krążenia, na homeostazę komórkową. Odbywa się to poprzez nieprawidłowe funkcjonowanie: wymiany tlenowej, dostarczania składników odżywczych czy usuwania komórkowych odpadów metabolicznych.

Techniki manualne oraz ćwiczenia ukierunkowane na układ oddechowy wspomagają leczenie infekcji, stanów zapalnych, szczególnie dróg oddechowych (gardła, oskrzeli, płuc) oraz powikłań powstałych po ciężkich chorobach układu oddechowego i krążenia. Wskazane są także w zastojach żylnych, limfatycznych, retencji płynów, pourazowych i pooperacyjnych obrzękach i innych.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:
– certyfikat ukończenia kursu
– dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
– fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:
Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta