Skip to content

Kursy stacjonarne Łódź

Pinopresura

Pinopresura

Kurs przygotowuje do praktycznego wykorzystania pinopresury w leczeniu schorzeń ortopedycznych, neurologicznych....

więcej szczegółów

Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

Jeśli chcesz poznać nowoczesne techniki terapii pod okiem doświadczonych praktyków, nasze szkolenia dla fizjoterapeutów w Bydgoszczy na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Prowadzimy m.in. kurs z osteopatycznego podejścia do stresu i wypalenia, USG w praktyce fizjoterapeuty czy terapii manualnej u pacjentów po COVID-19. Nasza oferta jest jednak dużo bardziej rozbudowana. Niezależnie od doświadczenia i specjalizacji w Odnovie znajdziesz szkolenia dla masażystów i fizjoterapeutów, które przydadzą Ci się w pracy zawodowej. Sprawdź terminy kursów w Bydgoszczy i zapisz się poprzez formularz dostępny na stronie!

Szkolenia dla fizjoterapeutów w Bydgoszczy – szeroki zakres tematyczny

Szkolenia dla fizjoterapeutów oraz kursy dla masażystów, które organizujemy w Bydgoszczy, dotyczą m.in. terapii manualnej w leczeniu przewlekłych chorób zatok, kinesiotapingu, koncepcji PNF oraz BFMC, współczesnej fizjoterapii oddechowej i wielu innych technik pracy z pacjentami. Niezależnie od tematyki zajęcia są prowadzone przez świetnie przygotowanych instruktorów. Każdy z nich ma wykształcenie kierunkowe, jest doświadczonym praktykiem i przekazuje wiedzę w przystępny sposób. Dzięki temu masz pewność, że wyniesiesz z zajęć dużą dawkę wiedzy teoretycznej i nowe umiejętności praktyczne.

Wysoki poziom merytoryczny to jednak niejedyny powód, by zdecydować się na nasze kursy dla masażystów w Bydgoszczy. Aby zapewnić jak największą dostępność szkoleń, zapewniamy wsparcie w uzyskaniu dofinansowań. Na naszej stronie znajdziesz specjalny formularz – po wypełnieniu go pomożemy Ci w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i uzyskaniu środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) lub Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Zapraszamy do kontaktu!

Szkolenia dla masażystów w Bydgoszczy – zadbaj o rozwój zawodowy z Odnovą

Udział w szkoleniach dla fizjoterapeutów oraz masażystów jest koniecznością, jeśli chcesz mieć aktualną wiedzę i zapewniać pacjentom najwyższy poziom opieki. Stały rozwój i zdobywanie kompetencji w różnych obszarach terapii jest podstawą osiągnięcia sukcesu w tych zawodach. Kursy dla fizjoterapeutów w Odnovie kończą się otrzymaniem certyfikatu, czyli potwierdzenia zdobytych kwalifikacji. Dzięki temu zyskasz zaufanie wielu nowych pacjentów, a Twoja działalność będzie się rozwijać w szybszym tempie.

Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu stacjonarnym w Bydgoszczy? W takim razie zapraszamy na kurs fizjoterapii online! To skuteczny sposób, by zdobywać wiedzę z interesujących Cię obszarów w dowolnym miejscu i czasie. Organizujemy także kursy dla masażystów w innych miastach niż Bydgoszcz. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

×
Dofinansowanie kursów