Skip to content

Dofinansowania

Otrzymanie dofinansowania do kursów dla fizjoterapeutów wymaga dopełnienia wielu formalności, jednak z naszą pomocą cały proces jest dużo łatwiejszy. Zdobądź dofinansowanie na kursy z naszej oferty!

Udzielamy bezpłatnego wsparcia osobom zainteresowanym szkoleniami – od wypełnienia wniosków przez skompletowanie dokumentów aż po pomoc przy rozliczeniu. Możesz otrzymać dofinansowanie pokrywające 50%-100% ceny kursu!

Na każdy z naszych kursów możesz starać się o dofinansowanie zarówno z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) jak i Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Dowiedz się więcej o tym, jak wyglądają dofinansowania dla fizjoterapeutów, które można uzyskać w Odnovie.

Dofinansowania kursów dla fizjoterapeutów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) Zdobądź dofinansowanie na kursy z naszej oferty!

Osoby zapisujące się na kursy dla fizjoterapeutów w Odnovie mogą starać się o dofinansowanie w ramach KFS. Fundusz oferuje wsparcie pracodawcom, którzy zatrudniają co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę (pracodawca również może ubiegać się o środki). Możliwości starania się o dofinansowanie do kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów nie mają osoby samozatrudnione.

Jak dużą kwotę dofinansowanie na kursy z fizjoterapii jesteś w stanie uzyskać w ramach KFS? Środki mogą pokryć nawet 100% kosztów szkolenia. Jedyny warunek jest taki, że dofinansowanie kursów fizjoterapeutycznych dla jednej osoby nie może przekroczyć w ciągu roku 300% przeciętnego wynagrodzenia.

Aby zapisać się na kursy dla masażystów i szkolenia dla fizjoterapeutów z dofinansowaniem musisz złożyć wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy. O szczegółach naboru i procesu wnioskowania poinformujemy Cię podczas rozmowy.

 

Szkolenia dla fizjoterapeutów z dofinansowaniem Bazy Usług Rozwojowych (BUR)

Jeśli interesuje Cię dofinansowanie szkolenia dla fizjoterapeuty, możesz uzyskać wsparcie z Bazy Usług Rozwojowych. Środki są przyznawane osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, właścicielom i pracownikom mikroprzedsiębiorstw, małych i średnich firm i osobom zatrudnionym na umowę zlecenie. Aby zapisać się na szkolenia dla fizjoterapeutów z dofinansowaniem BUR konieczne jest wykonanie kilku kroków. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie należy m.in. utworzyć konto w systemie BUR i podpisać umowę z operatorem.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o tym, jak przebiega proces uzyskania środków na kursy z fizjoterapii. Poziom dofinansowania na szkolenie z BUR wynosi od 50% do 80% kosztów, a o ograniczeniach kwotowych decydują poszczególni operatorzy.

Wypełnij formularz i otrzymaj dofinansowanie na kursy fizjoterapeutyczne z Odnovą

Chcesz zapisać się na kurs PNF lub inny kurs dla fizjoterapeutów z dofinansowaniem? Wypełnij formularz na stronie – zrobimy wszystko, by ułatwić Ci proces składania wniosku i pomóc uzyskać środki.

Odnova:

 • jest wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych,
 • posiada Certyfikat Jakości DEKRA/SUS/000744/1,
 • należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Pamiętaj – istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na wszystkie kursy stacjonarne dla fizjoterapeutów dostępne w naszej ofercie.

Skorzystaj z dofinansowania na kursy w Odnovie

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.  Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą, pomożemy w przygotowaniu dokumentów i otrzymaniu dofinansowania.

FORMULARZ DOFINANSOWANIA  Wybierz kursy, na które chcesz uzyskać dofinansowanie

  BYDGOSZCZ

  GDAŃSK

  KATOWICE

  KRAKÓW

  POZNAŃ

  RZESZÓW

  SZCZECIN

  WARSZAWA

  ŁÓDŹ

  WROCŁAW


  Podanie przeze mnie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym, w zakresie realizacji obowiązków nałożonych na Administratora. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości merytorycznego załatwiania mojej sprawy. Podanie dodatkowych danych, wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. (nr telefonu, adres poczty elektronicznej) jest dobrowolne – umożliwiające kontakt z moją osobą. Jednak brak ich podania uniemożliwi wykorzystanie tych danych do celów kontaktowych lub informacyjnych. Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją REGULAMINU obowiązującego w Odnova

  Dofinansowania do wszystkich naszych kursów ze środków:
  Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i Bazy Usług Rozwojowych (BUR)

  Jeśli masz dodatkowe pytania w kwestii dofinansowania lub potrzebujesz pomocy w napisaniu wniosku skontaktuj się z nami

  Asia 694 225 457 | szkolenia@odnova.org.pl
  Ewelina 511 174 407 | koordynator@odnova.org.pl

  Jesteś zainteresowany dofinansowaniem na kursy w Odnovie?

  Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

  Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą i pomożemy w dopełnieniu formalności!

  FORMULARZ DOFINANSOWANIA

  Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją REGULAMINU obowiązującego w Odnova Marcin Struensee

  Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Struensee prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Odnova Marcin Struensee z siedzibą w Bydgoszczy (85-323), przy ul. Stawowej 20/9 NIP 554 19 25 628 więcej

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta