Skip to content
Kurs online

Kinesiotaping w ciąży i połogu - techniki korekcyjne i stabilizujące w najczęstszych dysfunkcjach

Kurs dla fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, lekarzy, studentów medycyny, masażystów, trenerów.

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Walka w trakcie ciąży o prawidłową postawę jest bardzo trudna, a niejednokrotnie dodatkowo utrudniona poprzez wiele dysfunkcji które pacjentki nabyły w trakcie pierwszych ciąży oraz nieprawidłowych wzorców w życiu codziennym.

Czas trwania: 1,5 h + pytania do instruktora

Kinesiotaping w trakcie ciąży ma szerokie zastosowanie w fizjoterapii i jest coraz bardziej rozpoznawalną i lubianą formą terapii wśród pacjentek, ze względu na efekt odciążający, stabilizujący i przede wszystkim przeciwbólowy.

KURSANT OTRZYMUJE:

 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat ukończenia kursu
 • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Zapisz się na kurs

  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta