Skip to content
Kurs online

Kompleksowa terapia powięziowa

Kurs przeznaczony jest zwłaszcza dla fizjoterapeutów i studentów fizjoterapii

99 zł
Wybierz termin
Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący wprowadzi uczestników w warsztat terapii powięzi, manipulacji tkanek miękkich z wykorzystaniem narzędzi IASTM, Flossing oraz zaawansowane techniki Tapingu.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

„Kompleksowa terapia powięziowa” to zespół najnowszych, zaawansowanych technik terapeutycznych skupiających się na skutecznym i szybkim leczeniu narządu ruchu.

Terapia powięziowa oparta jest na najnowszych badaniach, które ukazują, jak bardzo znaczącą rolę odgrywają receptory powięzi. Sieć powięzi posiada 10 razy większą liczbę receptorów niż jej odpowiednik mięśniowy! (Van Der Wall 2009).

Stymulacja mechanoreceptorów wewnątrzpowięziowych prowadzi do zmiany aktywacji grup mięśniowych, dzięki czemu  już po 2-minutowej terapii możemy uzyskać:

1) efekt normalizacji napięcia mięśniowego,

2) czucia powierzchownego,

3) zwiększenia ślizgu tkankowego, 

4) zniesienia bólu i terapii blizn,

czyli osiągnąć wszystkie aspekty lecznicze, które możemy uzyskać na powięziach!

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:
– certyfikat ukończenia kursu
– dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
– fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE: Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

Zapisz się na kurs

Wybierz miasto i termin kursu

  Wyślij zgłoszenie
  Dane do faktury (PRACODAWCY):

  Podanie danych w zakresie wykształcenia oraz danych wykraczających poza zakres wymagany przepisami prawa tj. określonych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

  Przyjąłem/Przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawodo wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody niebędzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

  Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

  ×
  Dofinansowanie kursów
  Strefa kursanta