Skip to content
Kurs online

Neuromobilizacje w terapii manualnej

Dla fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, studentów powyższych kierunków, masażystów

Wyślij zgłoszenie

Opis kursu

Neuropatia – stan chorobowy dotyczący nerwów. Może dotyczyć pojedynczego lub kilku pojedynczych nerwów, korzeni nerwowych lub obustronnej polineuropatii. Dochodzi do zaburzenia przewodzenia informacji ruchowych i czuciowych wzdłuż włókien nerwowych.

Czas trwania: 1,5 godz + czas na sesję pytań do prowadzącego

TERMINY

Główne objawy to: ból, drętwienie, mrowienie, osłabienie w częściach ciała zaopatrywanych przez dany nerw lub grupę nerwów objętych procesem chorobowym (niedowład, porażenie), powikłania to drżenia kończyn i zaburzenia chodu.

W terapii, żeby zlokalizować miejsce uszkodzenia ważna jest dokładna diagnostyka różnicowa oraz badanie palpacyjne. Rozróżnienie czy to radikulopatia, plexopatia, polineuropatia czy może zaburzenie dotyczy pojedyńczego pnia nerwowego.

Zapraszamy na webinar dr Mariana Majchrzyckiego D.O. #drmarianonline, osteopaty, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, leczy przy użyciu technik manualnych. Ukończył wiele szkoleń masters na całym świecie. Od wielu lat jest wykładowcą, prowadzi kursy terapii manualnej w Polsce i za granicą.

Idea: Short Master Course on-line to krótkie, praktyczne i intensywne, spotkania, które pobudzą Was do myślenia. To proste i skuteczne podejście do rozwiązania problemów – dolegliwości pacjenta.

Celem warsztatów jest: pomoc i wsparcie terapeutów, żeby jeszcze lepiej leczyli pacjentów, przez to pomagali większej liczbie ludzi poprzez leczenie ich dolegliwościach bólowych i poprawę ich codziennego funkcjonowania.

Short Master Course są przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają swoją karierę w terapii manualnej i doświadczonych praktyków, którzy chcą poznać proste podejście do leczenia pacjentów swoimi rękami i ćwiczeniami.

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMA: kurs ma formę spotkania on-line, jest prowadzony na żywo. W czasie półtoragodzinnego webinaru prowadzący będzie prezentował wybrane techniki terapii manualnej lub omawiał nagrania. Po zakończeniu tej części prowadzący będzie odpowiadał na pytania.

KURSANT OTRZYMUJE PO KURSIE NA ADRES MAILOWY:

  • certyfikat ukończenia kursu
  • dostęp do nagrania z webinaru przez 30 dni
  • fakturę

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Przed rozpoczęciem webinaru zalecamy sprawdzić swoje połączenie internetowe.

 

Zapisz się na kurs
















Dane do faktury (PRACODAWCY):






Zapisz się na kurs
















Dane do faktury (PRACODAWCY):






Zapisz się na kurs
















Dane do faktury (PRACODAWCY):






Zapisz się na kurs









Dane do faktury (PRACODAWCY):






Wyślij zgłoszenie









Dane do faktury (PRACODAWCY):






Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie z krajowego funduszu szkoleniowego