Skip to content

Instruktorzy

Anna Hrynakowska

mgr Anna Hrynakowska

POŁOŻNA

Absolwentka Położnictwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z dietoterapii, jestem w trakcie kursu zawodowego Zielarz Fitoterapeuta.

Jako pierwsza położna we Wrocławiu prowadziła ciąże fizjologiczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia we współpracy z uznaną kliniką położniczo-ginekologiczną. Chcąc zapewnić kobietom kompleksową opiekę ukończyłam dodatkowe kursy m.in. z zakresu ordynowania leków a także podstaw diagnostyki ultrasonograficznej.

U boku doświadczonych koleżanek miała okazję rozwijać swoją wiedzę położniczą oraz uczestniczyć w porodach domowych, które pokazały, czym w praktyce jest holistyczna opieka nad rodzącą i jej dzieckiem.

Chcąc zdobywać nową wiedzę wyjechała do Szkocji, gdzie rozwijała swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii prenatalnej.

„Moim celem jest przełamanie stereotypu, w którym położna to osoba, którą można spotkać wyłącznie w szpitalnym oddziale podczas porodu, ale taka, która towarzyszy rodzicom od początku ciąży a nawet wcześniej, w czasie jej planowania. Łącząc ze sobą wiedzę z różnych dziedzin, m.in. dietetyki, ziołolecznictwa i  naturalnych metod leczenia jestem w stanie wszechstronnie wspomóc kobietę w procesie wzmacniania jej zdrowia i osiągnięciu celu jakim jest zostanie mamą.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów
Strefa kursanta