Skip to content

Instruktorzy

Tomasz Tomasik

mgr Tomasz Tomasik

FIZJOTERAPEUTA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 12 lat czynnie szkoli z zakresu technik masaży orientalnych, autor programów i technik masaży dla obiektów Spa, założyciel Akademii Spa w Warszawie. Współpracował z firmami kosmetycznymi (w zakresie szkoleń, masaży): Thalgo Group, Klapp, Quality Missala, Biologique Recherche oraz był tez szkoleniowcem Body Relax Rafał Uryzaj.

Przeprowadził ponad 300 szkoleń z zakresu masaży orientalnych, liftingujących i specjalistycznych w okresie ponad 10 lat. W swojej Akademii prowadzi: masaż bambusami, masaż gorącymi kamieniami, masaż miodem, masaż stemplami ziołowymi oraz kursy Japońskiego Liftingu Twarzy, Kobido i masaże Ayurvedyjskie. Poprzez stały rozwój i praktykę w gabinecie wykorzystując różne metody odmładzania twarzy zauważa niesamowite efekty odmładzania pracując wielowarstwowo.

Przy współpracy z Wojtkiem Cackowskim stale poszerza swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę, a wszystko po to aby zrozumieć procesy biomechanizmu starzenia się naszej twarzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktor prowadzi kursy:

Kursy stacjonarne:

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów
Strefa kursanta