Skip to content

Instruktorzy

Hans van Helvoirt

Hans van Helvoirt

FIZJOTERAPEUTA

Ukończył Międzynarodową Akademię „Thim van der Laan” w Utrechcie. Uzyskał licencję terapii manualnej „Maitland Concept”a także ukończył program dyplomowy w zakresie mechanicznej diagnostyki i terapii (MDT) w Wellington w Nowej Zelandii.

Od 1993 roku instruktor metody McKenziego w krajach Beneluksu, kilku innych krajach europejskich, na Bliskim Wschodzie, w Indiach, Kanadzie, Brazylii i Iranie oraz przemawiał na konferencjach na całym świecie na temat MDT i miejsca MDT w modelu biopsychospołecznym oraz roli MDT w klinikach anestezjologii bólu.

W Międzynarodowym Instytucie McKenziego zajmuje stanowisko w Radzie Kadry Instruktorskiej i komisji zdrowia publicznego.

W 2017 r. za swoje osiągnięcia naukowe uzyskał nagrodę Międzynarodowego Instytutu McKenziego „BronzeLady”.

Uczestnik licznych kursów z zakresu fizjoterapii (Butler, Mulligan, Elvey, Comerfort, O’Sullivan). Ponadto ukończyłstudia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Beneluksu w Antwerpii oraz kilka kursów coachingowych, takich jak coaching prowokatywny, coaching inspirujący i rozmowy motywacyjne.

Na co dzień pracuje jako konsultant w centrum medycyny manualnej i leczenia bólu RugpoliBrabant, w Tilburgu (Holandia). Wraz z Uniwersytetem VU w Amsterdamie prowadzi badania nad połączeniem MDTz anestezjologią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów
Strefa kursanta