Skip to content

Instruktorzy

Beata Wasicka

mgr Beata Wasicka

INSTRUKTOR koncepcji NDT BOBATH, fizjoterapeuta

Absolwentka kierunku fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca akademicki, koordynator i założyciel Centrum Dziecka-Wczesna Interwencja Pediatryczna. 

Swoja karierę zawodową rozpoczynała w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdańsku, gdzie pracowała 12 lat. Od początku swojej pracy podążała w kierunku koncepcji NDT Bobath. Pierwszy swój kurs NDT Bobath ukończyła w 2008/2009 i w kolejnych latach pogłębiała swoją wiedzę i praktykę zgodnie z koncepcją Bobath i doszkalała się na licznych kursach i szkoleniach z tematyki rehabilitacji dzieci. 

Uczestniczyła w wielu szkoleniach zakresu terapii neurorozwojowej i wczesnej diagnostyki zaburzeń rozwoju m in.: Genera lMovements Assessment – metoda Prechtla, TIMP (Test of Infant Motor Performance), szkoleniach z analizy chodu w mózgowym porażeniu dziecięcym, szkoleniach dotyczących korowych zaburzeń widzenia i problemów sensorycznych oraz wielu innych.

Jest autorką kursów doszkalających z tematyki fizjoterapii pediatrycznej.

W 2019 roku ukończyła kurs NDT Bobath Basic po którym otrzymała uprawnienia nauczyciela koncepcji NDT Bobath

Zafascynowana pracą z dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz wczesną interwencją dzieci z problemami neurorozwojowymi, gnetycznymi czy tez przedwcześnie urodzonymi.

Fizjoterapia pediatryczna to jej pasja, misja wewnętrzna i realizacja marzeń. Prywatnie mama dwójki dzieci, które bardzo zmieniły jej podejście do pacjentów i ich rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktor prowadzi kursy:

Mózgowe uszkodzenia widzenia i trudności wzrokowe uwarunkowane nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego w fizjoterapii i rehabilitacji wzroku
-

Mózgowe uszkodzenia widzenia i trudności wzrokowe uwarunkowane nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego w fizjoterapii i rehabilitacji wzroku

Kurs dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę na temat funkcjonowania wzrokowego dzieci, analizy trudności wzrokowych dzieci z korowymi/mózgowymi uszkodzeniami widzenia (CVI) oraz prowadzenia działań terapeutycznych usprawniających funkcjonowanie dzieci.

18 h
1390 zł
Wieloprofilowe spojrzenie terapeutyczne na dziecko z mózgowym porażeniem dziecięcym
28.10.2023 - 29.10.2023

Wieloprofilowe spojrzenie terapeutyczne na dziecko z mózgowym porażeniem dziecięcym

Kurs dla osób, które chcą pogłębić swoja wiedze na temat mózgowego porażenia dziecięcego, zrozumieć problemy kliniczne dzieci z powyższą diagnozą, ustalić cele do terapii i ustrukturyzować swoją wiedzę.

17 h
1390 zł

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów