Skip to content

Instruktorzy

Beata Wasicka

mgr Beata Wasicka

INSTRUKTOR koncepcji NDT BOBATH, fizjoterapeuta

Absolwentka kierunku fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca akademicki, koordynator i założyciel Centrum Dziecka-Wczesna Interwencja Pediatryczna. 

Swoja karierę zawodową rozpoczynała w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdańsku, gdzie pracowała 12 lat. Od początku swojej pracy podążała w kierunku koncepcji NDT Bobath. Pierwszy swój kurs NDT Bobath ukończyła w 2008/2009 i w kolejnych latach pogłębiała swoją wiedzę i praktykę zgodnie z koncepcją Bobath i doszkalała się na licznych kursach i szkoleniach z tematyki rehabilitacji dzieci. 

Uczestniczyła w wielu szkoleniach zakresu terapii neurorozwojowej i wczesnej diagnostyki zaburzeń rozwoju m in.: Genera lMovements Assessment – metoda Prechtla, TIMP (Test of Infant Motor Performance), szkoleniach z analizy chodu w mózgowym porażeniu dziecięcym, szkoleniach dotyczących korowych zaburzeń widzenia i problemów sensorycznych oraz wielu innych.

Jest autorką kursów doszkalających z tematyki fizjoterapii pediatrycznej.

W 2019 roku ukończyła kurs NDT Bobath Basic po którym otrzymała uprawnienia nauczyciela koncepcji NDT Bobath

Zafascynowana pracą z dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz wczesną interwencją dzieci z problemami neurorozwojowymi, gnetycznymi czy tez przedwcześnie urodzonymi.

Fizjoterapia pediatryczna to jej pasja, misja wewnętrzna i realizacja marzeń. Prywatnie mama dwójki dzieci, które bardzo zmieniły jej podejście do pacjentów i ich rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów
Strefa kursanta