Skip to content

Kursy stacjonarne Szczecin

Neuromobilizacje

Neuromobilizacje

Kurs skierowany do osób chcących zdobyć praktyczne narzędzia do pracy z ośrodkowym układem nerwowym i nerwami obwodowymi...

więcej szczegółów

Sprawdź dostępne terminy kursów i warsztatów.

Kurs fizjoterapia w Szczecinie to oferta dla studentów, położnych, terapeutów manualnych, osteopatów i lekarzy. Skorzystać z niej powinni także fizjoterapeuci, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje pod okiem doświadczonych specjalistów. Odnova gwarantuje ciekawą i przystępną formę zajęć oraz wykwalifikowanych wykładowców z długim stażem w zawodzie. Zapewnia to wysoki poziom nauczania i dużo wiedzy praktycznej. Zadbaj o swój rozwój zawodowy i zapisz się na kurs dla fizjoterapeutów w Szczecinie! 

Kurs fizjoterapia w Szczecinie — poznaj nowości w terapii

W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno kurs fizjoterapii dla początkujących, jak i podnoszące kwalifikację kursy z fizjoterapii w Szczecinie. Ta dziedzina wymaga stałego doskonalenia swoich umiejętności, co jest możliwe dzięki naszej pomocy. Pacjenci na pewno docenią Twoje nowe umiejętności! 

Odnova proponuje duży wybór szkoleń, które pozwolą Ci poznać nowoczesne metody pracy z pacjentem oraz udoskonalić stosowane techniki leczenia. W zakresie fizjoterapii kursy stacjonarne w Szczecinie obejmują m.in.:

  • badanie i fizjoterapię funkcjonalną w uszkodzeniach obręczy barkowej,

  • badanie i fizjoterapię funkcjonalną w uszkodzeniach stawu biodrowego i obręczy miedniczej,

  • badanie i fizjoterapię funkcjonalną w uszkodzeniach stawu kolanowego,

  • przezskórną elektrolięy EPTE,

  • neuromobilizacje.

Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe zagadnienia, które są przydatne i mogą zainteresować odbiorców. 

Wszystkie dostępne kursy fizjoterapeutyczne w Szczecinie są szczegółowo opisane na stronie. Możesz tam zapoznać się z programem zajęć, czasem trwania oraz ceną. W ten sposób masz pewność, że zapisujesz na zajęcia, które będą dla Ciebie przydatne. Duży wybór szkoleń gwarantuje, że znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie!

Szkolenia dla fizjoterapeutów w Szczecinie – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kursy dla fizjoterapeutów, które prowadzimy w Szczecinie to doskonała inwestycja we własny rozwój zawodowy. Przydatność i wysoki poziom gwarantują

  • prowadzący — wykwalifikowani specjaliści,

  • wiedza przekazywana w formie teoretycznej i praktycznej, 

  • doskonałe materiały dydaktyczne, które otrzymują uczestnicy.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy dostają certyfikat, poświadczający zdobyte umiejętności. 

Zdobyta wiedza pozwoli Ci na wprowadzenie nowych usług do swojej oferty i jeszcze skuteczniejszą pomoc pacjentom z różnymi dolegliwościami. Jeśli nie masz możliwości wzięcia udziału w szkoleniu stacjonarnym, wybierz kurs fizjoterapii online w formie nagrań.  

Odnova oferuje także kursy dla masażystów i kursy rehabilitacyjne w Szczecinie. Jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie dowolnego szkolenia, np. ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS), chętnie udzielimy Ci bezpłatnej pomocy w tym zakresie. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie. 
 

×
Dofinansowanie kursów