Skip to content

Instruktorzy

Wojciech Cackowski

mgr Wojciech Cackowski

FIZJOTERAPEUTA, CERTYFIKOWANY TERAPEUTA METODY ATSI, CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR ANATOMY TRAINS

Ukończył studia na kierunku fizjoterapii oraz wychowania fizycznego, jest certyfikowanym terapeutą Metody Integracji Strukturalnej ATSI (dawne KMI) oraz certyfikowanym nauczycielem Anatomy Trains.

Od czasu certyfikacji naucza metody ATSI w Polsce, Europie i USA.

Twórca i nauczyciel koncepcji Zoga Movement, która łączy integrację strukturalną, asany jogi,  oraz interwencje manualne dając możliwość precyzyjnego wpływania na ułożenie ludzkiego organizmu.

Regularnie prowadzi wykłady dla fizjoterapeutów, terapeutów manualnych i ruchowych w Polsce, Europie i na świecie. Jest członkiem zarządu  Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej.

Jego największą pasją jest praca manualna połączona z ruchem oraz holistyczne podejście do leczenia dysfunkcji mięśniowo-szkieletowych. Swoją pasją z powodzeniem zaraża od wielu lat na prowadzonych  przez siebie warsztatach  dla  terapeutów manualnych jak i dla miłośników ruchu.

Niezależnie od Zogi oraz  ATSI, prowadzi szkolenia z pracy na bliznach wg. koncepcji Sharon Wheeler, integracji strukturalnej w neurologii dziecięcej oraz inne projekty edukacyjne łączące różne dziedziny medycyny. Jest zaangażowany w wiele projektów, takich jak Worldwide Exercise is Medicine czy Walk for Health.

Ciągle szkoli się i rozwija wiedzę z zakresu terapii manualnej, ruchowej i anatomii powięziowej. Jest zaangażowany w projekty badawcze mające na celu wyznaczenie nowych zasad biomechaniki i głębszego rozumienia licznych zależności poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie w ruchu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdź dostępne terminy naszych kursów i warsztatów.

×
Dofinansowanie kursów
Strefa kursanta