Spraw, by 2024 rok był rokiem intensywnego rozwoju. Jeśli interesuje Cię fizjoterapia, kursy z naszej oferty na pewno spełnią Twoje oczekiwania – niezależnie od aktualnych zainteresowań zawodowych. W Odnovie stale rozszerzamy zakres szkoleń, uwzględniając najnowsze trendy w branży. Co przygotowaliśmy w ostatnim czasie? Na jakie kursy warto się zapisać w 2024 roku? Zapraszamy do lektury!

Fizjoterapia – jakie kursy warto zrobić?

Zajmujesz się fizjoterapią i zastanawiasz się, jakie kursy warto zrobić? Nieustanny rozwój kompetencji jest wpisany w ten zawód. Nie istnieje jednak uniwersalna odpowiedź na to pytanie. To, w które szkolenia warto zainwestować, zależy przede wszystkim od dwóch czynników: indywidualnych zainteresowań zawodowych i poziomu Twojej wiedzy. Przykładowo, jeśli chcesz zacząć pracę z pacjentami ortopedycznymi, możesz zapisać się na kompleksowy kurs fizjoterapia w sporcie. Jeśli jednak nie masz sprecyzowanych celów ani zainteresowań, warto przyjrzeć się obecnym trendom w branży.

Na jakie szkolenie się zapisać? W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się takie obszary jak fizjoterapia pediatryczna, ginekologia i uroginekologia. Wiąże się to z rosnącą świadomością i liczbą pacjentów, którzy są zainteresowani usługami tego typu. Chętnie wybierane są także kursy dotyczące holistycznego, osteopatycznego podejścia do pacjentów oraz diagnostyki, np. radiologii.

Warto uczyć się specjalistycznych technik terapii, takich jak kinesiotaping, terapia Polarity czy metoda tDCS. To doskonałe uzupełnienie oferty gabinetu i możliwość wyróżnienia się na rynku. W 2024 roku popularne będą też szkolenia z fizjoterapii estetycznej i treningu medycznego. Dziedziny te cały czas zyskują na zainteresowaniu.

Szkolenia z fizjoterapii w Odnovie – sprawdź nasze nowości

Jeśli jednym z Twoich celów na 2024 rok jest rozwój zawodowy, jesteś we właściwym miejscu – nasza oferta kursów stale się rozbudowuje. Poniżej znajdziesz najnowsze szkolenia dla fizjoterapeutów, które prowadzimy.

Pediatria

Uroginekologia

Trening medyczny i medycyna sportowa

Ortopedia i terapia manualna

Neurologia

Onkologia

Medycyna naturalna

  • Pierwotny oddech życia (Grażyna Małgorzata Zalewska)
  • Medycyna Tybetańska w praktyce terapeuty (dr Marian Majchrzycki DO)

Techniki narzędziowe

Fizjoterapia – kursy prowadzone przez najlepszych instruktorów

Choć nasza oferta szkoleń cały czas się rozwija, jedno pozostaje niezmienne – wysoki poziom merytoryczny zajęć. Szkolenia, które organizujemy, są prowadzone przez doświadczonych, doskonale wykwalifikowanych specjalistów: fizjoterapeutów i osteopatów. Co więcej, skupiają się nie tylko na teorii danych zagadnień, ale przede wszystkim na praktyce. To najlepsza gwarancja, że nasze szkolenia z fizjoterapii pozwolą Ci się rozwinąć i jeszcze skuteczniej pomagać pacjentom.

Interesują Cię kursy fizjoterapii dofinansowane z Unii Europejskiej? Wybierając Odnovę, możesz ubiegać się o wsparcie finansowe z dwóch źródeł: Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Udzielamy bezpłatnego wsparcia w tym zakresie – pomagamy dobrze wypełnić wnioski i skompletować wymagane dokumenty. Możesz uzyskać dofinansowanie na każdy kurs z naszej oferty, również na nowe szkolenia!

Ostatnie aktualności